CyberLink PhotoDirector

9.0.2115.0
oy
0

Fotoğraflarınıza profesyonel bir dokunuş katın

20.3k

Bu uygulamayı oyla

CyberLink PhotoDirector daha profesyonel bir yaklaşımla fotoğraf oluşturmaya kapsamlı ancak basit bir çözüm sunar. Fotoğraflarınızla düzinelerce kontrolü olan, haddinden fazla karışık bir ara yüzle boğuşmadan çalışabilirsiniz. Fazlalıkları düşünmeyin, onları yenemezsiniz.

Uygulama bu çeşit bir programdan beklediğiniz bütün araçları içerir. Diğer bir deyişle parlaklık ve doygunluk, ışık ve kontrast, ton, netlik vb. şeyleri kontrol edecek seçenekleriniz olacak. Bunların hepsini resmi değiştirmek için tek bir tık gerektiren farklı pencerelerden yönetirsiniz.

Benzer şekilde fotoğrafın ayarlamak istediğiniz bölümünü tam olarak seçebilmek için her çeşit araca güvenebilirsiniz. Diğer araçlar maskeler kullanmak ve lekeleri silmek için kalemlerle seçme urganlarına kadar değişiklik gösterir.

Ayrıca fotoğraflarınızdaki insanlarda ve manzaralarda bazı sürpriz değişiklikler yapmanızı sağlayan bir takım karışık araçlara da erişebilirsiniz. Örneğin 'güzelleştirici' öznenizin birkaç kilosunu kaybetmenizi ya da yüzle ya da dişlerle ilgili kusurları silmenizi sağlar.

CyberLink PhotoDirector eksiksiz ve kullanışlı bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Devasa sayıda özelliği ve kullanım kolaylığı kullanıcıların her seviyede aklında olan kompozisyonları yaratmalarını sağlar.
Kısıtlamalar

30 günlük deneme

Uptodown X